Visiting Professors – profesor Friedrich Paulsen we Wrocławiu

Profesor Friedricha Paulsen, Prorektor z Uniwersytetu Friedrich-Alexander Erlangen-Nürnberg w Niemczech, odwiedzi Wrocław w dniach 12 - 15 października na zaproszenie Uniwersytetu Medycznego.

Katedra Anatomii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu serdecznie zaprasza na otwarte wykłady, seminaria i warsztaty jednego z najbardziej cenionych w Europie specjalistów w dziedzinie anatomia człowieka, neuroanatomii, biologii komórki oraz badań nad układem łzowym człowieka - Profesora Friedricha Paulsena, Prorektora z Uniwersytetu Friedrich-Alexander Erlangen-Nürnberg w Niemczech.

Szczegółowy program wydarzeń publikujemy w załączniku.

Program Visiting Professors powstał z inicjatywy Prezydenta Wrocławia oraz Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola. Daje możliwość wymiany myśli, idei i doświadczeń między naukowcami z Wrocławia, a zagranicznymi gośćmi - wzbogacając w ten sposób wrocławskie środowisko naukowe i nadając mu międzynarodowy charakter. A dla Wrocławian to niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w wykładach i warsztatach prowadzonych przez wybitne osobistości.

Wrocławskie Centrum Akademickie jest partnerem Programu Visiting Professors.

 

 

 

 

Do pobrania