DANiO - Danio Adventure! Nauka i Odkrycia: Zapraszamy na wykład „Zwierzęta na wybiegu - czyli o modelach zwierzęcych w nauce” 15.05. godz. 12:00

Wykład „Zwierzęta na wybiegu - czyli o modelach zwierzęcych w nauce”, będący inauguracją projektu badawczo-edukacyjnego, którego głównym celem jest stworzenie unikalnej szansy, aby najlepsi wrocławscy uczniowie byli jeszcze lepsi. Podczas spotkania zaprosimy Was do udziału w projekcie „DANiO” podczas którego rozwiniecie umiejętności pracy laboratoryjnej oraz pogłębicie rozumienie praktycznych aspektów stosowania metody naukowej.

UWAGA! ZMIANA TERMINU WYKŁADU! - 15.05, godzina 12:00

 

Udział w projekcie „DANiO” umożliwi uczestnikom realizację prawdziwego eksperymentu badawczego, poznanie metod, nauczy analizowania i interpretowania wyników oraz wyciągania wniosków. W czasie trwania projektu, realizowanego w laboratoriach Uniwersytetu Wrocławskiego, uczniowie będą znajdowali się pod opieką merytoryczną doświadczonych pracowników naukowych.

 

KTO?

Uczniowie i nauczyciele Wrocławskich szkół licealnych

GDZIE?

Sala Sesyjna Ratusza, Wrocław

KIEDY?

15 maja 2018, godz. 12.00

PO CO?

Aby wziąć udział w przygodzie

DANiO

Danio Adventure! Nauka i Odkrycia

 

 

Więcej informacji na stronie: www.zbrz.uni.wroc.pl

 


 

Zapisy na wykład za pomocą formularza internetowego poniżej. Zielony komunikat po wypełnieniu formularza oznacza automatyczne znalezienie się na liście!!

 

Fill out my online form.

Do pobrania